Cestujte „nalehko“!

Cestujte „nalehko“!

Cestujte „nalehko“!

Rozhodli jste se jet na dovolenou bez zbytečně přeplněného zavazadla nebo si jen chcete nechat dostatek místa na suvenýry? Ukážeme vám pár triků!

Nikdo nechce platit nemalé částky za další zavazadla na palubě. Vezměte si s sebou na dovolenou pouze příruční zavazadlo! Cestujte „nalehko“! Vezměte si jen to nejnutnější, zkrátka to bez čeho si nedokážete vaši dovolenou představit! Zbytek doplňte až v cílové destinaci. Možná vás to vyjde i levněji než platit za zavazadlo navíc. ☺ Žabky nebo plážové osušky koupíte přímo v destinaci a ještě si odvezete hezkou památku. Nemusíte se strachovat, že se váš kufr ztratí, zvláště pokud máte mezipřistání!

Těžké věci rovnou na sebe!

Další trik je vzít si na cestu nejtěžší boty a obléct si objemné věci. V kufru bude hned více místa. Doporučujeme koupit si lehký kufr, který je objemný, ale váží velmi málo.

Pokud nechcete svou oblíbenou kosmetiku nahrazovat kupovanou na dovolené, zvolte cestovní velikost. Sprchový gel, tělový krém, krém na ruce, parfém, šampony a dokonce i tvářenky v cestovní velikosti. Skvěle se hodí do zavazadla, nezaberou mnoho místa a máte své oblíbené produkty vždy po ruce.

" Mám svůj polštář..."

Improvizovaný polštář z několika vrstev oblečení je novým hitem na sociálních sítích! Naplňte středně velký povlak na polštář srolovaným nebo zabaleným oblečením a ušetříte značné místo v zavazadle a letištní personál vám s ním rozhodně nezakáže nastoupit!

Neberte si s sebou oblečení a doplňky, které si nikdy neoblečete. Před samotným balením zkontrolujte počasí a ideálně si sestavte outfity dopředu na každý den vaší dovolené. Nebudete tak překvapeni, když dorazíte do cíle s deseti tričky a pouze jednou sukní. ☺

Využijte i ten poslední roh kufru! Když už jsme u toho, napadlo vás někdy dávat předměty i do tenisek? Ponožky můžete například srolovat, vložit do igelitového sáčku a poté vložit dovnitř bot! Neplýtvejte prostorem!

 

 

Doporučené produkty
Poznámky