Vaše znamení v Japonském zvěrokruhu

Vaše znamení v Japonském zvěrokruhu

Japonský zvěrokruh má své kořeny ve fascinující kultuře této části světa a japonské astrální předpovědi kladou velký důraz na nerozlučné spojení mezi člověkem a přírodou.

Japonské znamení zvěrokruhu tvoří jména rostlin, zvířat, legendárních postav a druhů z prostředí kolem nás. Najděte se podle data vašeho narození. Objevte, jaký symbol vás představuje.

 

Třešňový květ (15.2. – 20.3.)

Jste vášniví, veselí, romantičtí a rádi vymačkáváte šťávu z každého okamžiku svého života. Žijete přítomným okamžikem a nikdy nepropadáte panice. Neexistují pro vás žádné neřešitelné problémy. V lásce jste obzvláště laskaví a vyžadujete stejnou pozornost od svého partnera.

 

Slunce (21.3. -29.4.)

Záříte jasně jako hvězda. Avšak hvězda, která nás hlídá a která dodává sebevědomí a svěží sílu začít znovu. Jste inteligentní, odhodlaní a snadno se rozhodně nevzdáváte. Když je třeba umíte být i opravdu krutí a lidé kolem vás to moc dobře vědí. V lásce jste velmi majetničtí a žárlivý, takže buďte opatrní, abyste neztratili svého milovaného, pokud budete držet vodítko příliš pevně.

 

Bambus (30.4. – 4.6.)

Vždy přecházíte z agónie do extáze a naopak během vteřiny. Jste silní, sebevědomí, optimističtí, dokud vás nepřemůže bolest. Měli byste se naučit více spoléhat sami na sebe a méně na ty kolem vás. V lásce jste dobrodružní a máte sklon být nevěrní. Je lepší přerušit vztah, který vás už neuspokojuje, protože dvojitá hra, kterou hrajete, nikam nevede ...

 

Buvol (5.6. – 6.6.)

Tento symbol představuje sílu, energii, agresi. Jste impulzivní a nestabilní, ale zároveň velmi fixovaní na svou rodinu a přátele. Mluvíte upřímně a vaše čistá poctivost může ublížit lidem kolem vás. Vaše spřízněná duše musí být stejně silná jako vy, věrná a stabilní. Běda tomu, kdo klame! Stanete se agresivním a pomstychtivým zvířetem!

 

Lotosový květ (7.7. – 1.8.)

Jste elegantní, citlivá a zasněná duše. Nejdete, ale plujete! Váš optimismus je nakažlivý a vaše velkorysá povaha je příkladem pro ty, kteří vás znají. Zvládli jste základy dobrého chování: mluvíte hezky, chováte se náležitě a oceňujete lidi, kteří vám odpovídají stejně elegantním přístupem. V lásce jste schopni bezpodmínečně bojovat za člověka, kterého milujete.

 

Japonský most (2.8. – 27.8.)

Jste jedním z nejzralejších a nejzodpovědnějších znamení zvěrokruhu, a proto jste si zvykli nést na svých bedrech problémy druhých. Jste komunikativní, máte rozvinutý smysl pro humor a máte mnoho blízkých přátel. Ze sentimentálního hlediska jste nevyléčitelným romantikem. Snadno se zamilujete, ale někdy si pletete vášeň s láskou.

 

Oblázek (28.8. – 10.10.)

Základní prvky, které dávají kouzlo japonským zahradám, jsou ozdobné kameny ledabyle položené mezi listy a květinovými aranžmá. Takto fungujete i ve vztahu: pevný bod, prvek odporu a mezník stability. Jste přátelští, zvědaví, rádi jste středem pozornosti a nenávidíte osamělost. V lásce hledáte perfektní duši.

 

Císař (11.10. – 18.11.)

Máte dominantní způsob bytí a vede vás touha profesně se prosadit. Jste přátelští, velkorysí a upřímní ke všem, kteří uznávají vaši autoritu a kteří to s vámi myslí dobře. Milujete vášnivě, vedete pestrý milostný život a požadujete, aby váš partner měl oči jen pro vás.

 

Císařovna (19.11. – 26.12.)

Na rozdíl od císařů, císařovny vnucují svůj názor taktem a ženskostí. Velmi dbáte o svůj vzhled a máte rádi, když vám někdo lichotí. Jste duší večírků a okamžiky strávené v samotě nejsou vůbec podle vašeho vkusu. Potřebujete člověka postaveného jako vy, s kým sdílíte stejné sny a stejné hodnoty.

 

Měsíc (27.12. – 18.1.)

Vaše cíle si plníte s ledovým klidem. Máte velké odhodlání a nikdo se vám nemůže připlést do cesty. Díky vaší představivosti nacházíte nejnápaditější řešení problému. Váš partner vás vždy považuje za nejistou, bez ohledu na veškeré odhodlání, které vás charakterizuje v jiných oblastech. V lásce se zdá, že rychle ztrácíte směr a potřebujete partnera, který bude chápat vaše rychle se měnící nálady.

 

Želva (19.1. – 14.2.)

Tato jemná bytost, se kterou se ve zvěrokruhu ztotožňujete, je symbolem moudrosti. Rádi posloucháte a radíte, ale ve chvílích boje ztrácíte náladu, máte sklon činit špatná rozhodnutí a potřebujete vedení člověka, kterému věříte. Chcete, aby muž, který vás miluje, dokázal číst vaši mysl, ale dokážete ho také překvapit romantickými gesty.

 

Vaše znamení v Japonském zvěrokruhu
Poznámky