Řekněte nám, co vás trápí a my vám řekneme jak být šťastní!

Řekněte nám, co vás trápí a my vám řekneme jak být šťastní!

 

 Každý máme jiné hranice pro situace, které nám vadí, jsou nám nepříjemné a dostávají nás do emočního nepohodlí. Začněme od začátku a zbavme se příčin.

Odborníci tvrdí, že jedním z nejlepších způsobů, jak řešit nepříjemné situace bez nervů a stresu, je neutíkat před nimi! Postavte se změnám s optimismem! Možná budete muset změnit zaměstnání, adresu, bankovní účet nebo dokonce svého životního partnera. Nepanikařte, vždy si opakujte, že přichází něco lepšího, většího a krásnějšího!

Velký vliv na hodnoty a hranice mají také znamení zvěrokruhu. Vybavte si věci, které vám vadí a ověřte si, zda má astrální znamení ovlivňuje vaše řešení problémů a krizových situací. 

Například Býk - nesnáší změny a utíká před lidmi a situacemi, které mu ničí každodenní rutinu. Mnohdy ztrácejí sociální vazby, protože se bojí čehokoli nového a jsou přemoženi úzkostmi.

Lev nesnese být ignorován, miluje být středem pozornosti, jakmile je na něj upřena veškerá pozornost, je ve svém živlu. 

Bez ohledu na to jaké jste znamení zvěrokruhu, rozčiluje vás pocit, že pro nikoho nic neznamenáte? Tajemství je snažit se vážit si sebe sama, umět se ocenit, protože vy jste své vlastní nejdůležitější publikum! Nepotřebujete, aby vás v tomto ostatní utvrzovali: buďte si jisti sami sebou a važte si sebe sama. Tak jak se vy chováte k sobě, tak i ostatní se budou chovat k vám!

Rozčiluje vás lhaní? Štíra také! Zdá se, že má radar na lži a ti, kdo říkají nesmysly nebo přehánějí, okamžitě trestá. 

Pokud jste Rak, pravděpodobně nesnášíte narušování vlastního soukromí a nemáte rádi lidi, kteří vstupují do vašeho osobního prostoru. Rak potřebuje mít pocit, že jeho soukromý život patří jen jemu. Místo toho, abyste se zbytečně rozčiloval, řekněte si, že jste pro ostatní jako filmová hvězda, tak důležitá osoba, že chtějí znát vaše vzácné detaily života? 

Panny a Váhy – ale nejen ony! - vidí někdy rudě. Nesnáší pomalými lidi, kteří ztrácejí čas a zbytečně odkládají věci, místo toho, aby dokončili jednoduchý úkol. Cvičte svou trpělivost, protože v tom je krása života – každý jsme zkrátka jiný!

Našli jste se v našem výčtu astrálních znamení? Sedí charakteristika? Napište nám na našem Instagramu nebo Fcb. Budeme se těšit!


Váš SABON

 

 

Tell me what annoys you, so I can tell you how to be happy
Poznámky