Užijte si luxusní péči přímo u vás doma!

Užijte si luxusní péči přímo u vás doma!

Peeling může způsobit rozdíl mezi hladkou, jemnou pletí a matnou. A pokud z peelingu pleti uděláte opravdovou SPA událost, hýčkání je také zaručeno!

Peeling pokožky je velmi důležitým krokem v péči o tělo. Mnoho lidí si tento luxus spojuje s občasnou návštěvou kosmetického salónu, ale proč si tento zážitek nedopřát přímo u vás doma? Zjemňuje vaši pokožku, hydratuje ji, ale také ji připravuje pro další ošetření. Čistá pleť bez nečistot, bez ucpaných pórů a odumřelých buněk mnohem efektivněji absorbuje živiny ze sér a krémů.

Proč je důležité provádět peeling pokožky pravidelně?

Jemné částečky exfoliují pokožku a pomáhají zlepšit krevní oběh, pomáhají například v boji proti celulitidě.

Peeling s vysokým obsahem rostlinných olejů dokonale revitalizuje pokožku, udržuje ji zářivou a sametově hebkou.

Jemné granulky soli z Mrtvého moře šetrně odstraňují odumřelé buňky a regenerují pokožku. Zanechávají ji jemnou, jako znovuzrozenou.

Nikdy nepoužívejte tělový peeling na obličej. Může být příliš agresivní a zase opačně pleťový peeling může být pro pokožku těla nedostačující kvůli příliš jemným částečkám.

Jak používat tělový peeling

Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky, zejména však pro suchou. Pozor, neaplikujte ho na poraněnou pokožku, protože kombinace otevřené rány a soli není moc příjemná! Věnujte pozornost oblasti loktů, kolen a patám. Právě zde má kůže tendenci k nadměrnému stárnutí a vysoušení.

Před samotnou aplikací tělového peelingu, očistěte pokožku pomocí sprchového gelu nebo mýdla. Pokožku tak nezbavíte vzácných olejů a dopřejte ji extra hydrataci a senzační vůni, se kterou se i v pyžamu budete cítit jako diva!

Vyzkoušejte speciální peeling na nohy! Ale pokud ho zrovna doma nemáte, můžete použít tělový peeling, který je také velmi účinný!

Po peeling nezapomeňte vždy nanést tělové mléko nebo máslo. Abyste si vůni užili ještě déle, můžete rituál doplnit tělovým krémem ze stejné řady!

 

Užijte si luxusní péči přímo u vás doma!
Doporučené produkty
Poznámky