Kosmetický salón u Vás doma!

Kosmetický salón u Vás doma!

 

Možná pro vás slova jako: „Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA“ není po měsících společenského odstupu příliš atraktivní. Raději byste se nechala hýčkat v salónu krásy, ale i doma si můžete dopřát profesionální péči! Důležitý je jen výběr správných produktů. Kde jinde než u Sabon.

Nepravidelná strava, nedostatek spánku a stres mohou zanechat vaši pleť bledou, unavenou a podrážděnou. Aktuální situace mění naše denní priority, proto nezapomínejte na péči o SEBE!

Jednou z nejúčinnějších a relativně jednoduchých terapií pro unavenou pleť je masáž. Přesněji řečeno technika „effleurage“, francouzský výraz, který se překládá jako „lehký dotek“ – EFLORÁŽ. Jemná masáž stimuluje a zlepšuje krevní oběh, napomáhá lymfatickému systému odvádět z těla škodlivé toxiny. Masáž také pomáhá posílit a pozvednout obličejové svaly pro mladší a svěží vzhled. Technika zahrnuje řadu dlouhých, hladkých rytmických tahů po kůži, buď prsty nebo dlaněmi. Pomocí této metody lze masírovat jakoukoliv část těla.

Najděte si půl hodiny pro sebe. Tři jednoduché kroky ke krásné pokožce! Budete se cítit jako po návštěvě kosmetického salonu a ještě ušetříte.

 

Krok 1 – Efloráž po dobu 5-10 minut
Na očištěnou pleť rovnoměrně naneste čajovou lžičku bylinného oleje, například arganový olej, je bohatý na omega mastné kyseliny a ještě nádherně voní. Předehřejte olej v dlani a poté jej jemnými krouživými pohyby vmasírujte po celém obličeji, nezapomeňte ani na dekolt! Jemnými pohyby hlaďte svou pokožku a užívejte si každý dotek. Více péče věnujte okolí očí, spánků a úst, kde se začínají vrásky tvořit jako první.

 

Krok 2 - Stimulujte a připravte pokožku tak, aby byla schopna absorbovat co nejvíce účinných látek
Bez ohledu na to, jakých výsledků chcete dosáhnout, ať už jde o účinek proti stárnutí, hydrataci pleti nebo jen relaxaci, vaše pleť musí být připravena přijímat všechny „dobroty“, které prostřednictvím krémů a ošetření nabízíte. Účinnou metodou přípravy pokožky je použití dermarolleru. Jedná se o zařízení pro mikrojehličkovou mezoterapii, která je jednou z alternativ k laserovým ošetřením a plastické chirurgii, stejně jako k hloubkovému chemickému peelingu. Pleť je pak jako znovuzrozená a připravena produkovat více kolagenu. Výsledkem je exfoliační účinek, který zanechá pokožku svěží a zářivější.

 

Krok 3 – Kosmetické ošetření
Je jen na Vás jakou péči si zvolíte. Můžete využít mnoho kosmetických přípravků, například sérum, hloubkově hydratační masku nebo krém s aktivními složkami proti stárnutí.
Začněte například aplikací séra na bázi silných účinných látek (vitamin C, retinol, kolagen nebo peptidy), poté jej „uzavřete“ hydratačním krémem, který pleť vyživuje do hloubky. Budete se cítit svěží a mladší a nabijete své tělo novou energií do dalších dnů!

 

Kosmetický salón u Vás doma!
Doporučené produkty
Poznámky