Dekolt jako z Hollywoodu!

Dekolt jako z Hollywoodu!

 

Oblast krku a dekolt je místo, které téměř jistě prozradí Váš skutečný věk. Je potřeba o ně pečovat s předstihem. Jakmile se první vrásky objeví, je velmi těžké je skrýt.

Se stoupajícím věkem se začínají objevovat první známky stárnutí. Na kůži krku se začnou objevovat viditelné změny textury a barev. Připravte se tedy předem a začněte se speciální péčí s jediným cílem - „Omladit váš krk, dekolt až p jemnou kůži mezi ňadry.”

 

Speciální péče, hydratace a masáž v pohodlí domova
Dodržujte tyto 3 kroky a váš dekolt vám poděkuje. Zajistíte si tak mladistvý vzhled a zmírníte proces pigmentace či stárnutí. Se sluníčkem opatrně. Kůže je zde jemná a všeho moc škodí! Navíc jsou stále častější případy rakoviny kůže způsobené právě UV zářením.
Masáž krku stimuluje lymfatický systém a pomáhá prokrvení. Můžete se masírovat i vy sami, stačí jen kvalitní krém. Masážní pohyby by měli být jemné, plynulé a přecházet od zdola nahoru až po bradu.
Nezapomínejte na čištění například pleťovou vodou i na dekolt a krk. Poté aplikujte vyživující krém bohatý na vitamíny a proti stárnutí. Klidně váš anti-aging krém.
Krém i masku rozetřete po celé oblasti, nezapomeňte ani na lícní kosti a oblast hlubokého dekoltu. Vyzkoušejte tyto produkty – Váš dekolt vám poděkuje.

 

Omlazovací procedury na Estetických klinikách
Pokud máte opravdu hluboké vrásky a nedaří se vám nad nimi zvítězit, můžete využít mini invazivní procedury, které znovunavrátí vaší pleti mladistvý vzhled.
Pro svislé vrásky na krku se využívá nejčastěji injekční forma aplikace botulotoxinu. Výsledky jsou okamžité a viditelné.
Povislé tváře, dvojitá brada a nebo linie v oblasti čelistí vyplňujeme tzv. Mezonitěmi. Mají okamžitý výsledek a znovuobnovují tvorbu kolagenu.
Jemná kůže na krku a dekoltu je velmi citlivá. Další neinvazivní možností jak omládnout o pár let je Facelifting. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř ozdravená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. 

 

Dekolt jako z Hollywoodu!
Poznámky