Vneste sváteční vůni do vašeho domova!

Vneste sváteční vůni do vašeho domova!

Vneste sváteční vůni do vašeho domova!

Zima voní pomerančem, svařeným vínem, skořicí a pečeným jablkem. Možná pro vás i něčím naprosto jiným, něčím ve vás evokuje sváteční čas, inspiruje vás a povznáší.

Vůně, které milujeme, jsou většinou ty, které nám chybí nebo nám připomínají dětství. Výjimečné chvíle v našich životech nebo nám zkrátka přináší pocit pohodlí a bezpečí. Zimní prázdniny jsou ideální příležitostí, jak zahalit svůj domov do vůně, kterou máte nejraději!

Voňavé misky

Skleněné či křišťálové mísy naplňte vašimi oblíbenými vůněmi ☺. Skořicové tyčinky, jedlové větvičky, hřebíček, vanilka, pomerančová kůra, šišky, atd. Zkrátka cokoliv potěší vaše smysly. Vytvořte naprosto originální euforický mix, který provoní váš dům a potěší vaši duši.

Vonné svíčky

Vonné svíčky mohou být nádherným dekorativním předmětem. Kromě toho mají vonné svíčky tu výhodu, že svým hřejivým světlem vytvářejí kouzelnou sváteční atmosféru.

Šišky a větvičky

Nasbírejte pár šišek a větviček, které spletete do určitého tvaru – třeba slavnostního věnce – a postříkáte ho esenciálními oleji. Vybrat si můžete vůni pomeranče, jedle, skořice, pečené jablko nebo třeba perník. Pomocí konopných nití je pak můžete pověsit na balkón, kolem domu, na parapet nebo třeba na vánoční stromeček. Budou šířit magickou vůni Vánoc po celém domě!

Vůně domova 

Vyzkoušejte vůni na textilie, vonné svíčky a interiérové vůně s tyčinkami napuštěnými vaší oblíbenou vůní. Obohaťte váš domov magickými tóny esenciálních olejů. Vůni na textilie můžete použít na ložní prádlo, závěsy, dekorační polštáře, závěsy, ručníky, čalounění, apod. Váš dům bude kompletně obklopen sváteční atmosférou!

 

Doporučené produkty
Poznámky