Vykouzlete si víkend plný radosti a lásky!

Vykouzlete si víkend plný radosti a lásky!

 

 Nechce se vám na víkend z domu nebo je pro vás nemožné jet na krátkou dovolenou? Žádný problém! V soukromí vašeho domova můžete skvěle relaxovat i zažít nevšední zážitky!

S trochou fantazie si můžete doma vytvořit atmosféru dokonalé dovolené. Váš oblíbený playlist, zajímavý pořad v televize, dobrá kniha nebo příjemná společnost přátel. Toto jsou klíčové prvky dokonalého víkendu v pohodlí domova.

Večer relaxační koupel se spoustou pěny, solí z Mrtvého moře, co si přát více?! Zapalte vonnou svíčku pro dokonalou SPA atmosféru!

Možná už dlouho sníte o rozmazlovacím rituálu… Ale domácí úkoly dětí a únavné termíny vám to neumožňují! Myslete na všechny chvíle, kdy jste potřebovali vypnout, trochu relaxovat a dopřejte si tento zážitek právě teď! Peeling, tělové mléko, vlasové masky, péče o pleťsérum... dejte do práce celý arzenál hýčkání!

Je to váš zasloužený víkend!

Můžete dělat, co chcete: vstávat bez budíku, válet se v posteli bez tlaku, že něco MUSÍTE dělat! V klidu vypít kávu nebo čaj a objednat si své oblíbené jídlo!

Pokud rádi sportujete, ale počasí není příznivé a běhání není vaše oblíbená sportovní činnost, na internetu najdete různé lekce jógy, strečinku nebo aerobiku, všechny jsou velmi účinné!

Vyzkoušeli jste již kouzlo meditace? Nebo vám vždy připadala zajímavá metoda relaxace, ale nenašli jste si dostatek času? Můžete tuto aktivitu zařadit do harmonogramu svého relaxačního víkendu.

Fyzický trénink vždy zakončete krátkou úvahou o lásce, míru, vděčnosti, laskavosti a soucitu, vyvoláním pocitů, které vám dodávají dobrou náladu a nabijí vás pozitivní energií.

 

 

 

Vykouzlete si víkend plný radosti a lásky!
Poznámky