Masáž rukou dokáže zázraky!

Masáž rukou dokáže zázraky!

Masáž rukou dokáže zázraky!

Ruční masáž je jedním z nejvíce uvolňujících druhů masáží a dokáže skutečně bojovat s úzkostí a stresem.

Je velmi příjemná a osvěžující. V ideálním případě masáž provádí druhá osoba, ale v případě potřeby si můžete dopřát automasáž. Ideální řešení stresových situací, uvolnění silných emocí nebo úzkosti.

Jak provádět jednoduchou a správnou masáž rukou

Vezměte si na pomoc hydratační pečující olej, začněte pomalu krouživými pohyby masírovat levou ruku. Jemně masírujte horní část, krouživými pohyby palcem pravé ruky. Poté podobným způsobem masírujte dlaň i mezi prsty.

Poté přejděte k masáži článků prstů, jeden po druhém, pomocí palce a ukazováčku pravé ruky. Pevně uchopte prst levé ruky ze strany dvěma výše zmíněnými prsty pravé ruky a proveďte pohyb vpřed ke špičce prstu v kombinaci s pohybem nahoru a dolů. Můžete i lehce rotovat. Pohyb opakujte na několikrát na každém prstu. Nezapomeňte na nehty a vrhněte se na pravou ruku.

Jaké jsou výhody této masáže?

Studie prokázaly, že masáž rukou urychluje hojení a snižuje bolest. Tento druh terapie je založen na jednoduchém principu: každý orgán odpovídá určitému bodu na dlani.

Stimulováním každé oblasti vede k podpoře regenerace těla a pomáhá obnovovat rovnováhu.

Masáž rukou pomáhá u spousty dalších onemocnění: dyskineze žlučových cest, premenstruační syndrom, poruchy menopauzy, neplodnost, erektilní dysfunkce, migréna, revmatismus, chronická únava, nespavost a deprese.

Odměňte své ruce voňavým krémem od Sabon.

 

Doporučené produkty
Poznámky