Péče o ruce

Péče o ruce

 

 Dopřejte si výjimečné ingredience a dokonalou péči. Odměnou vám bude mladistvý a sametový vzhled vašich rukou!

Poslední dva roky věnujeme velkou péči čistotě rukou, ale co výživa? Myjeme si je několikrát denně, dezinfikujeme alkoholem a někdy zapomínáme, že toto vše naše ruce nadměrně vysušuje. 

Hydrolipidový film je jednou ze složek samoochranného systému pokožky a působí jako bariéra, která chrání před vnějšími vlivy jako je sluneční záření, špinavé prostředí, silný vítr a nízké teploty. Ale také časté mytí prostředky s obsahem alkoholu má negativní dopad na kvalitu pokožky. V důsledku toho může pokožka našich rukou vypadat mdlá, šupinatá, suchá, svědivá až červená.

Chcete mít čisté, ale přesto jemné a vyživené ruce? Používejte pravidelně krémy na ruce!

Nejprve je vydezinfikujte jemným mýdlem bez obsahu alkoholu. Existují šetrné, ale přesto účinné prostředky pro péči o pokožku vašich rukou. Ideálně s obsahem hydratačních složek, přírodních olejů a vitaminů C a E. 

Vybírejte produkty, které obsahují kyselinu hyaluronovou. Má silný hydratační účinek a zvyšuje tvorbu kolagenu. Navíc je známá svými úžasnými účinky v boji proti stárnutí.

Ceramidy jsou molekulami lipidů. Tvoří ochrannou vrstvu, která stimuluje hladinu hydratace a podporuje obnovu kožní bariéry. Ceramidové krémy a mléka jsou proto skvělé pro hloubkovou regeneraci a extra dávku jemnosti!

Aloe Vera a vitamín E chrání ruce a zanechávají pokožku sametově hebkou.

V zimě vaše ruce potřebují opravdu účinnou ochranu. Ideální volba jsou máslové krémy na ruce se zvýšenou hydratační silou a ochranou před suchou pokožkou.

Krásné ruce jsou čisté, jemné a vyživené!

 

 

 

Péče o ruce
Poznámky