Řešení pro objem vašich vlasů!

Řešení pro objem vašich vlasů!

 

Pomocí několika triků a pečlivě vybraných vlasových produktů, můžete z jemných a nepoddajných vlasů, okamžitě udělat hřívu s objemem a osobností!

Chcete větší objem a účes, který drží celý den?

 

Kadeřnice a vlasový stylisté doporučují:

 

Masáž pokožky hlavy

Nepřekonatelnou metodou pro získání objemu již od kořínků, je masáž pokožky hlavy. Skvěle se hodí použít peeling pokožky hlavy!

Můžete ho použít i na suchou masáž bez zbytečného drhnutí a škrábání - pouze pomocí konečků prstů. Doporučujeme používat ráno a večer.

 

Záchrana v podobě suchého šampónu

Čerstvě umyté vlasy mají objem a lesk, který se u velmi jemných vlasů brzy ztrácí, někdy i první noc po umytí. V případě, že si nechcete denně umývat vaše vlasy, použijte tento úžasný produkt SUCHÝ ŠAMPÓN, absorbuje přebytečný maz a osvěží váš účes.

 

Lehké vlny pro bohatý vzhled

Velmi jemné, slabé a matné vlasy oživíte lehkými, ale přirozenými vlnkami. Rozdělte vlasy na několik částí a do poloviny naneste trochu pěnu pro objem, začněte od kořínků. Tímto způsobem nanášejte všechny stylingové produkty, nebudete tak zatěžovat vlasy po celé délce.  Natočte vlasy na několik natáček nebo je lehce natočte kulmou. Poté vlasy jen pročešte prsty. Skvělý účes za pár minut.

 

Řešení pro objem vašich vlasů!
Doporučené produkty
Poznámky