Dokonalé vlasy v létě? Samozřejmě!

Dokonalé vlasy v létě? Samozřejmě!

 

 Krásné vlasy jsou výsledkem dlouhodobé a kvalitní péče. Neméně důležitou roli zde hrají kvalitními geny. Rozhodně nešetřete na kvalitě a pečlivě vybírejte produkty, které jsou vhodné pro váš typ vlasů. Chcete mít dokonalý look na pláži nebo na letních akcích? Prozradíme Vám pár tipů jak na to! 

Všichni víme, že krásné vlasy jsou ZDRAVÉ vlasy! Nepoddajné vlasy, bez lesku, roztřepené konečky, suchá pokožka hlavy, rychle se mastící a další projevy nedostatečné výživy jsou jasným signálem pro zahájení RITUÁLU PÉČE O VLASY!

 

Takže pokud toužíte mít krásné a zdravé vlasy i během letních měsíců, máme pro vás pár tipů:

... nemyjte si vlasy horkou vodou.  Tento zvyk vlasy vysuší a vezme jim jejich přirozenou zářivost! Vysoká teplota vody zbytečně odstraní všechny přirozené oleje, které vaše vlasy chrání a podpoří tak nadměrnou produkci kožního mazu.

... vyhněte se vysoušení fénem. Zbytečně vlasy ještě více vysušíte a seberete jim jejich přirozenou pružnost. Pokud se bez fénu neobejdete, vyberte si s ionizační funkcí, vlasy rychleji usuší a ve výsledku vypadají hladké a lesklé, aniž by byly elektrizované.

... používejte peeling vlasové pokožkyDíky jemnému odstranění přebytečného mazu a odumřelých buněk, dojde k okamžité revitalizaci pokožky hlavy a výsledkem budou zdravé a silné vlasy! Soli z Mrtvého moře obsažené ve vlasovém peelingu stimulují periferní oběh a tím podporují regeneraci buněk. Obnovte sílu a lesk vašich vlasů!

... konzumujte biotin. Stimuluje růst vlasů a nehtů a má příznivé účinky na pokožku. 

... vyberte si správný šampón! Myjete si vlasy každý den? Vyzkoušejte Low Shampoo   – nepěnivý šampón, který vlasy umyje v jednom jednoduchém kroku. Má texturu kondicionéru, ale zároveň jemně čistí a chrání vlasové vlákno, snadno odstraňuje nečistoty, zbytečně nevysušuje vlasovou pokožku. 

... používejte vlasový olej! Pokud se chcete po nanesení oleje vyhnout mastnému vzhledu, rozhodněte se pro vlasové sérum! Rychle se vstřebává a obnovuje lipidovou vrstvu, zabraňuje lámání a krepatění. Výsledkem jsou zářivé a zdravé vlasy již po první aplikaci.

... jezte potraviny, které obsahují prospěšné vitamíny! Například banán obsahuje vitamin B, ideální výživa pro vaše vlasy. Špenát obsahuje hodně vitaminu C, který je skvělý pro křehké a jemné vlasy. A nezapomínejme na mrkev, která díky vysokému obsahu beta-karotenu stimuluje růst vlasů a zabraňuje jejich lámání.

... nestříkejte si do vlasů parfém! Zvolte speciální parfém na vlasy!  Vonný sprej k osvěžení vašich vlasů s nízkým procentem alkoholu, obohacen o výživný extrakt z jojoby, který chrání před vnějšími vlivy a zabraňuje vysoušení a třepení konečků. 

 

 

Dokonalé vlasy v létě? Samozřejmě!
Doporučené produkty
Poznámky