Kulma, žehlička, fén? Pozor na poškození VLASŮ!

Kulma, žehlička, fén? Pozor na poškození VLASŮ!

 

Krásné a upravené vlasy sluší každé ženě. Pečujte o ně a stanou se vaší předností! Dnešní vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy a kulmy obsahují moderní technologie a slibují nejvyšší ochranu.

Nepoužívejte fén příliš často, nenávratně si poškodíte vaše vlasy! Žehlička na vlasy? Kulma na vlasy? Noční můra! Naštěstí je toto již minulostí a dnes se vyrábějí opravdu kvalitní výrobky, které vaše vlasy rozhodně nezničí.

 

Vysoušení vlasů bez starostí
Fén již dávno není jen zařízení k produkci horkého vzduchu. Nejnovější generace mají regulátory teploty a proudění vzduchu, zabraňují poškození vlasů, chrání barvu obarvených vlasů a mají nízkou hlučnost. Pokud chcete vytvářet účes již při samotném sušení vlasů, zamilujete si rotační kartáč, který vaše vlasy vysuší, natáhne, vyhladí nebo natočí, jak si vyberete. Nejnovější modely rotačních kartáčů se pohybují v obou směrech pro snadnou manipulaci a širokou škálu účesů, záporné ionty poskytují ochranu a lesk, samozřejmě mají pojistky proti přehřátí.


Uhlazené, zdravé, lesklé
To jsou vlastnosti dokonale rovných vlasů, vytvořených pomocí kvalitní žehličky na vlasy. Keramický povrch chrání vaše vlasy, iontové ošetření eliminuje statickou elektřinu, teplota je jemně regulována a technologie EHD + (rovnoměrné rozložení tepla) vytváří teplo rovnoměrně, čímž zabraňuje vzniku horkých míst, které by mohli vaše vlasy poškodit.


Perfektní kudrliny jako od kadeřnice
Pamatujete si, co se dříve stalo, pokud jste drželi lokny natočené na kulmě příliš dlouho? Ve snaze mít na hlavě lokny jako z Hříšného tance, jste ve výsledku vypadala, jak když jste prosvištěla elektrikou. Vlasy spálené a nenávratně poškozené! Nové kulmy však díky nastavitelné teplotě a keramickému povrchu dokáží pokaždé vytvořit pružné a přirozeně vypadající kadeře.

 

Extra OCHRANA
Ačkoliv nám nové technologie pomáhají bezpečně zkrášlovat své kadeře. Extra ochrana navíc rozhodně neublíží. Po každém mytí vlasů používejte kvalitní kondicionér nebo masku na vlasy. Velmi účinné je také vlasové sérum, naneste ho vždy po celé délce vlasů a neoplachujte.

 

Kulma, žehlička, fén? Pozor na poškození VLASŮ!
Doporučené produkty
Poznámky