Bojujte se stresem! Najděte svou oázu klidu a harmonie!

Bojujte se stresem! Najděte svou oázu klidu a harmonie!

 

Stres je jako virus: velmi snadno se přenáší a každý má jinou míru imunity vůči stresovým situacím. Je na nás, abychom se chránili a udržovali si duševní rovnováhu a tím pádem stres neměl šanci.

Pokud patří mezi ty, kteří se potýkají denně se stresovými situacemi, zde je několik tipů jak můžete obnovit své emocionální síly. Pro své vlastní dobro a pro ostatní kolem sebe :)

Nesnažte se každému zavděčit. Důvod je jednoduchý – nemůžete nikdy uspět na 100%. Někdy je potřeba myslet na sebe jako první a dát si čas na odpočinek.

Vyhněte se zbytečným výdajům. Ujistěte se, že v domě máte jen to, co opravdu potřebujete. Snažte se odolat pokušení vybavit skladovací prostory, jako byste měli přežít budoucí jadernou katastrofu. Tyto excesy vyvolávají ještě silnější stres, místo aby vás uklidnily.

Nenechte se pohltit domácími pracemi! Cítíte nutkání umýt okna, vyčistit každý kousek bytu, vařit jako mistrovský kuchař? Tyto aktivity mohou mít antistresový efekt, jen pokud se na konci dne nebudete cítit vyčerpaní. A pracujte systematicky: vytvořte plán, například denní úkoly, nezapomeňte na jídlo, možná si zdřímněte a ujistěte se, že váš „pracovní“ čas je přiměřený ostatním aktivitám během dne. V ideálním případě po 16. Hodině byste už neměli nic dělat, ale starat se sami o sebe. Dopřejte si zasloužený relax díky našim produktům. Večer zorganizujte filmovou noc (film + popcorn) s rodinou.

Výsledky zaručeny :)

 

Bojujte se stresem! Najděte svou oázu klidu a harmonie!
Doporučené produkty
Poznámky