Rituál pro zářivou pleť nejen na Silvestra!

Rituál pro zářivou pleť nejen na Silvestra!

 

 Pro někoho večer jako každý jiný, ale pokud je pro vás Silvestr tou onou zvláštní nocí, o které sníte už měsíce, pak se musíte připravit! Chcete přeci zářit!

Samozřejmě nesmí chybět třpytky, flitry, červená, černá nebo zlatá manikúra! Ale i vy musíte přeci zářit! Myslíme tím zdravý lesk! Kvalitní strava a pravidelná péče o pleť přizpůsobená potřebám vaší pleti.

Relaxujte bublinkovou koupelí!

Chcete být svěží na dlouhou párty až do svítání? Potřebujete nejprve relax! Napusťte si horkou vanu, přidejte koupelovou sůl aromatické oleje nebo bylinky, zapalte vonnou svíčku a odpočívejte! Nejenže vám vaše pleť poděkuje za úžasnou péči, ale do nového roku vstoupíte s pocitem klidu a pohody!

Peeling je základ!

Říká se, že musíme zanechat starosti, problémy, trable v roce minulém a vstoupit do nového roku s čistou myslí. Stejný princip můžete aplikovat i na pleť. Nevstupujte tedy do nového roku bez řádně provedené exfoliace! ☺ Odumřelé buňky a nečistoty musí zůstat v roce 2021 a my musíme jít do nového roku s dokonale čistou & jasnou pletí! Čištění je klíčem ke zdravé a zářivé pleti. Existují však také tělové peelingy, které jemně čistí a vyhlazují vaši pokožku, zanechávají ji čistou, hebkou a znovuzrozenou. 

Hydratujte sebe i svou pokožku!

Pokud je vaše pokožka velmi suchá, ideální volba jsou tělové olej nebo intenzivně hydratační tělová másla. Pokud máte normální pokožku, můžete zvolit hebké tělové mléko bohaté na rostlinné oleje, které vám zaručí ten nejjemnější vzhled.

Nezapomínejte na výživu a hydrataci vašich rukou a nohou. Teprve pak přejděte na další fázi: make-up a účes! Užijte si zářivý poslední den roku 2021!I když je zima, nezapomínejte na pitný režim. Dva litry vody denně pomáhají nejen ledvinám správně fungovat, ale také naší pleti, aby byla hydratovaná, sametová a zářivá! Dehydratovaná pleť je šedá, mdlá a vrásčitá. Ve své každodenní péči o pleť rozhodně nesmí chybět voda! Nezapomínejte však na hydratační krémy a mléka. První krok však je vždy příprava pleti – což je již zmíněný peeling!

 

Rituál pro zářivou pleť nejen na Silvestra!
Poznámky