Objevte zázračné účinky zázvorového a pomerančového oleje!

Objevte zázračné účinky zázvorového a pomerančového oleje!

Objevte zázračné účinky zázvorového a pomerančového oleje!

Pomerančový a zázvorový olej přináší spousty benefitů pro vaši pokožku!

Zázvorový olej je známý pro své zklidňující a hřejivé vlastnosti. Pomáhá zmírnit bolesti svalů, kloubů a akutní bolest. Vmasírování malého množství zázvorového oleje podporuje relaxaci a přináší uvolnění.

Malé tajemství

Zázvorový olej má protizánětlivé vlastnosti! Snižuje zarudnutí pokožky a je prospěšný pro stavy, jako je artritida nebo akutní podráždění kůže. Běžně se také používá na podporu trávení, pomáhá zmírnit nadýmání, špatné trávení a nevolnost. Zázvorový olej můžete použít lokálně tak, že ho zředíte a vmasírujete do pokožky v oblasti břicha nebo nasajete nosem jeho aroma pro okamžitou úlevu.

Pomerančový olej je povznášející a energizující! Jeho svěží, citrusová vůně dokáže pozvednout náladu a poskytnout extra dávku energie! Pomáhá snižovat stres, bojuje s úzkostí a podporuje pozitivní myšlení.

Rozjasněte svou pleť

Pomerančový olej obsahuje přírodní antioxidanty a vitamín C, které rozjasní vaši pokožku a zlepšují její celkový vzhled. Podporuje tvorbu kolagenu a redukuje projevy stárnutí. Jeho antiseptické vlastnosti pomáhají vyčistit pokožku a zabraňují růstu bakterií. Má také protizánětlivé vlastnosti, díky čemuž zklidňuje podráždění a snižuje zarudnutí.

Pomerančový olej se často používá v aromaterapii díky své osvěžující a povzbuzující vůni. Lze jej rozptýlit pro vytvoření příjemné atmosféry nebo přidat do koupelových produktů pro revitalizující zážitek z koupání.

Důležité! Při použití esenciálních olejů, jako je zázvor a pomerančový olej, je důležité před samotnou aplikací na pokožku správně zředit nosným olejem (jako je například kokosový olej nebo jojobový olej). Nebo můžete vyzkoušet produkty již připravené! ☺

 

 

Doporučené produkty
Poznámky