Objevte svou ženskou krásu!

Objevte svou ženskou krásu!

Objevte svou ženskou krásu!

 Uvolňující koupel s vonnými solemi, mihotající se světlo svíček, hřejivá vůně ... dokonalost. Stres, starosti ani náznakem nemají šanci vstoupit do tohoto zázračného momentu! 

Relaxační koupel je rituál, kterým jsou hýčkány všechny vaše smysly. K vytvoření výjimečného okamžiku u vás doma potřebujete jen pár správných produktů, trochu volného času a velkou potřebu relaxovat.

Začněme vonnými solemi. Nechte minerály působit a užijte si kouzlo, které povzbudí vaše tělo, mysl i duši. Zanechá vaši pokožku jemnou a příjemně provoněnou, zklidní vaše unavené svaly a pomůže vám zbavit se stresu.

Cítit to kouzlo?

Zavřete oči a ponořte se do ráje! Objevte svou pozitivní mantru a znovu se spojte se svou ženskou energií. Jste krásná, dokonalá, úžasná, jste jedinečná! Vyslovte své sny, touhy i nejsmělejší myšlenky, které zná jen vaše srdce! Smyjte všechen stres, strach i úzkost neviditelnou houbou a myslete na to, že teplá a voňavá voda, ve které se právě nacházíte, pohlcuje vše, co stojí v cestě vašemu vnitřnímu růstu.

Věřte si, pochvalte se, odpouštějte si, ...  stanete se magnetem úspěchu a inspirací pro své okolí. Milujte své tělo se všemi jeho „nedokonalostmi“. Když se cítíte dobře, ostatní to vnímají stejně!

Milujte se!

Smyslná žena přijímá své tělo takové, jaké je – navíc se ve své kůži cítí báječně! Když budete sami se sebou spokojení, budete se cítit mnohem uvolněněji. Naučte se milovat sami sebe se svými klady i zápory. Nedokonalost je krása , řekla kdysi diva Marilyn Monroe...

Smyslnost je obecný stav, který vás obklopuje a který vyzařujete všemi svými póry! Důvěřujte si! Vaše kůže je váš první kontakt s vnějším světem. Pečujte tedy o ni, hýčkejte ji jemnými oleji a hedvábnými mléky, aby byla připravena na láskyplné doteky. Oslavujte každodenní zázraky! Zažijte jedinečný pocit sametového pohlazení!

 

Doporučené produkty
Poznámky