Je Vám přes 30? Nezapomínejte věnovat pozornost Vašim nohám!

Je Vám přes 30? Nezapomínejte věnovat pozornost Vašim nohám!

Je Vám přes 30? Nezapomínejte věnovat pozornost Vašim nohám!

S přibývajícími roky kůže na nohou a zejména na chodidlech se stává hrubší. Vyžaduje více pozornosti a péče. Díky správným produktům si můžete dopřát kompletní ošetření v pohodlí domova!

Péče o nohy není jen módní záležitost. Je to nutnost! Právě nohy nesou váhu celého těla, jsou nejvíce namáhány. Chodíme, stojíme nebo nosíme nepohodlné boty. Každodenní péče může zabránit bolesti i nepohodlí. V péči o nohy je spousty produktů, které dokáží zázraky, např. sprej proti nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu, přípravky s relaxačním účinkem pro odstranění pocitu těžkých a unavených nohou, kúra na mykózu, náplasti a krémy na odstranění zrohovatělé kůže.

Jednoduchý rituál péče o nohy v několika krocích:

Namočte nohy do teplé vody smíchané s koupelovými solemi, které obsahují esenciální minerály jako je hořčík, vápník, sodík a další. Tyto minerály podporují přirozenou obranyschopnost pokožky a dodávají ji hydrataci.
Dopřejte svým chodidlům kompletní regeneraci v podobě speciálního peelingu na nohy s jemnými granulkami. Pomáhají odstranit zbytky zrohovatělé kůže, vyhlazují a vaše nohy budou jako znovuzrozené! Vyzkoušejte vůni mentolu, dokáže zázraky!
Pomocí pilníku na paty nebo pemzy odstraňte přebytečnou zrohovatělou kůži. Pokud máte mozoly a otlaky, které potřebují extra péči, vyzkoušejte speciální masky na nohy, které dokáží pomoci do hloubky.
Nastříkejte osvěžující mlhu s mátovými esenciálními oleji na vaše chodidla, užijte si dlouhotrvající pocit nekonečné lehkosti. Nechte proniknout do pokožky každou kapku! 
Rituál zakončete vyživujícím hydratačním krémem, který nanesete jemnými krouživými pohyby na vaše chodidla, paty i nárt. Vyberte si krém na nohy obohacený o bambucké máslo a sladký mandlový olej. Zanechá vaše nohy pružné a vaše chodidla hebké jako nikdy předtím!

 

Doporučené produkty
Poznámky