Rituál péče o pleť

Rituál péče o pleť

 

 Ať už se vracíte po letní dovolené do kanceláře nebo je vaše kancelář doma, je velmi důležité udržovat pravidelnou péči o pleť.

Co by nemělo chybět ve vaší kosmetické výbavě:

 

1. Čištění – pravidelné odstraňování přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk z povrchu pokožky je základ. Pleť může volně dýchat a nedusí se! Předcházíte tak tvorbě černých teček a pupínkům. Očistěte pleť pomocí čistícího gelu, čistící pěny, pleťového mléka, čistící pleťový olej nebo micelární vody. Skvěle ji tak připravíte na další krok rituálu!
 

2. Hydratace – během horkých letních dnů se vyhýbáme mastným a hutným krémům. Riskujeme tím, že se na slunci roztečeme jako máslo. V tomto období jsou ideální séra a lehké pleťové krémy. Máte suchou pokožku? Vybírejte hloubkově hydratační produkty, s lehkou strukturou, která rychle proniká do pokožky a nezanechává mastné stopy. Každopádně mějte stále při sobě balíček vlhčených ubrousků bez alkoholu, pomocí kterých můžete osvěžit pokožku. Pozor na make-up. ☺
 

3. Krém na oční okolí – máte tendenci tento krok přeskočit? Rozhodně to nedělejte! Zvláště pokud trpíte nedostatkem spánku a budík vás volá, zrovna když jste uprostřed krásného snu. Vaše oči protestují nepříjemnými tmavými kruhy. Zvolte zvlhčující oční krém, který má uklidňující účinky na váčky pod očima a tmavé kruhy! Dokáže dělat zázraky!


4. Tónující krém na obličej s SPF - pokud nejste v létě kamarádky s podkladovou bází a nelíbí se vám představa těžkého líčení, zvolte tónující krém, který má vás chrání před sluncem. Vaše pokožka bude vypadat přirozeně, svěže, póry se nedusí a neriskujete spálenou pokožku sluncem při cestě do kanceláře nebo během přestávky na kávu!

 

Lehká vrstva řasenky a jemná rtěnka nebo balzám na rty a jste připraveni na nový a zářivý den v práci!

 

 

Rituál péče o pleť
Doporučené produkty
Poznámky