Tipy na originální vánoční dekorace!

Tipy na originální vánoční dekorace!

 

 Vůně cukroví a čerstvého jehličí krásně provoní váš domov. Nechte se inspirovat a vyrobte si originální vánoční dekorace!

Tradiční vánoční stromeček byl vždy symbolem Vánoc. Věděli jste, že za jeden rok obyčejná jedlička absorbuje přes 6 kg CO2 a uvolní dostatek kyslíku pro čtyřčlennou rodinu. Co třeba ekologické vánoční stromky?

Nechte čarovat svou kreativitu!

Vlastnoručně vyrobený vánoční stromek z jedinečných materiálů, nejlépe recyklovatelných a důmyslně zpracovaných! To vám přinese více radosti než tradiční vánoční stromeček. A pokud zapojíte do výroby i vaše děti, zábava je zaručena!

Jste vášniví čtenáři? Vyrobte si pohádkový vánoční stromeček z knih. Vyberte místo, kam chcete stromeček umístit, vytvořte základnu z větších knih a přidávejte vrstvu po vrstvě, přičemž udržujte kónický tvar, dokud nedosáhnete požadované výšky. Nahoru můžete umístit anděla, pro zachování tradice, světýlka a „intelektuální a ekologický“ vánoční stromeček je na světě!

Internet je plný zajímavých nápadů. S těmi nejmenšími můžete třeba nakreslit vánoční stromeček na tabuli barevnými křídami a vystavit ho jako skutečné umělecké dílo na čestném místě, na nejkrásnějším místě v domě! Děti budou hrdé na to, jak si vážíte jejich výtvoru!

Nevyhazujte, renovujte!

Z jedlových šišek a suchých větviček můžete vyrobit krásné věnce, kterými ozdobíte dům nebo vytvoříte originální dárek přátelům. Můžete využít sušené ovoce, skořici, mašle, šípky apod. 

Skleněné dózy od kosmetických produktů se mohou stát krásnými svícny na vonné svíčky. Natřete je speciální zlatou barvou a ozdobte třpytkami, flitry, jedlovými větvičkami, mašlemi. Stanou se z nich skutečné ozdoby na vánočním stole nebo skvělý dárek pro vaše blízké.

 

 

Tipy na originální vánoční dekorace!
Poznámky