Jednodušší a šťastnější život krok za krokem!

Jednodušší a šťastnější život krok za krokem!

 

 Abychom si mohli život skutečně užívat, měli bychom vytvářet co nejjednodušší prostředí, omezit komplikace a zbytečné složitosti. Zorganizovat si ho zkrátka tak, abychom měli dostatek času a energie na skutečně důležité věci.

Proces DETOXIKACE života ve třech krocích:

1. Detoxikace DOMOVA

Detoxikace domova znamená pročištění energie v domě. Světlem, vonnými svíčkami hudbou nebo esenciálními oleji a v neposlední řadě lepší organizací prostoru. Zkontrolujte všechny šuplíky, skříňky, úložné boxy, dekorační předměty, všechny léty nasbírané drobnosti a vyhoďte nebo darujte vše, co už nepotřebujete nebo vám už nečiní potěšení. Ve starých a nepotřebných věcech se ukládá nejen prach, ale i negativní energie. Váš domov má být útočištěm, magickým místem k odpočinku po náročném dni a ne úložným prostorem!

2. Detoxikace DUŠE

Není to snadné, ale řiďte se základní myšlenkou - jste nejdůležitějším člověkem ve svém životě, nejlepším přítelem, důvěrníkem a oporou, člověkem, který vám nabízí vše a který na oplátku potřebuje bezpodmínečnou lásku, odpuštění a pochopení. Začněte odsud a snažte se chovat tak, jak byste se chovali ke svému nejlepšímu příteli, odpusťte si, když uděláte chybu, neodsuzujte se a řekněte si: „to je v pořádku, příště to bude lepší“.

Odpoutejte se od lidí, se kterými nejste na stejné vlně, nevnucujte si přátelství ani milostné vztahy, nenaléhejte na klepání na dveře, které se vám neotevírají. Meditujte modlete se, sportujte, zapojte se do aktivit, které vám přinášejí více serotoninu a méně stresu.

3. PRACOVNÍ detox

Bez ohledu na to, čím se živíte, je velmi důležité pracovat s vášní a potěšením, jinak se práce může změnit v dřinu, která spotřebuje spoustu vaší životní energie. Nikdy není pozdě na změnu. Dělejte přesně to, co vám přináší uspokojení, práci pro kterou se každé pondělní ráno probudíte s úsměvem. Sepište si vše, co vás dělá nespokojenými ve vaší současné práci a  hledejte řešení, jak se dál rozvíjet. Nebojte se udělat změnu!

 

 

Jednodušší a šťastnější život krok za krokem!
Poznámky