Žijete ve městě? Pravidelně detoxikujte svou pleť!

Žijete ve městě? Pravidelně detoxikujte svou pleť!

 

 Podle posledních studií je znečištění na druhém místě v žebříčku negativních vlivů na kvalitu pokožky! Prvním je samozřejmě sluneční záření. Pobyt na slunci je sice moc krásný, ale po čase nám může způsobit předčasné vrásky, matný vzhled pokožky, stařecké skvrny, apod. Díky detoxikační kúře můžete těmto nechtěným projevům zabránit nebo je alespoň zmírnit.

Žijete ve městě? Nevyhnete se tedy škodlivým výparům z automobilů, klimatizaci a průmyslovému smogu. A bez řádné péče jsou negativně ovlivněny obranné mechanismy pokožky, říká se tomu oxidační stres.

Základ je kvalitní a důkladné čištění pokožky! Pečlivě a pravidelně odstraňovat nečistoty, prach, kožní maz, nemluvě o make-upu. Kůže bude moci volně dýchat!

Používejte čisticí pleťová mléka, pěny nebo vyzkoušejte čisticí pleťový olej

Důkladně a šetrně odstraňuje make–up a další nečistoty, včetně oblasti očí. Náš pleťový olej na bázi léčivého olivového oleje má jedinečnou strukturu, která ve styku s vodou z oleje vytváří mléko! Chrání, pečuje, vyživuje a předchází vysoušení pokožky.

Skvělé je používat také čisticí kartáček na obličej, který z fáze odličování udělá okamžik skutečného rozmazlování!

Ideálně jednou týdně používejte peeling na obličej. 

Obsahuje minerály a živiny z Mrtvého moře a zanechá vaši pokožku sametově jemnou, hladkou a zářivou!

Ve městě je ve vzduchu více volných radikálů. Ty spolu s UV paprsky zpomalují tvorbu kolagenu v kůži a rychleji se tvoří nechtěné vrásky. Jezte potraviny bohaté na vitamíny A a C (citrusy, bobule a mrkev) a antioxidační doplňky stravy, dokáží zázraky!

A hlavně! Pijte vodu! Čím více pokožku hydratujete, tím odolnější je vůči toxinům, které se pokoušejí dostat přes její přirozenou bariéru.

Nezapomínejte na spánek! Je jedním z tajemství krásné a zdravé pokožky! Pokud se pokožka během dne bojuje se slunečním zářením, větrem, chladem a znečištěním, pak je během spánku čas na odstranění toxinů a regeneraci. Když spíme, melatonin ovlivňuje kmenové buňky kůže a nahrazuje staré buňky novými, zdravými.


Spěte a pečujte o svou pokožku a buďte stále KRÁSNÁ! 

 

 

Žijete ve městě? Pravidelně detoxikujte svou pleť!
Doporučené produkty
Poznámky