Chladivé pleťové masky – osvěžení v horkých letních dnech

Chladivé pleťové masky – osvěžení v horkých letních dnech

Cooling face masks to try in hot days

Léto je čas dovolených, nespěchejte, lehněte si, relaxujte a užijte si oblíbenou pleťovou masku s osvěžujícími přísadami, které vám zvednou náladu!

Gelové masky

Gelové masky jsou navrženy tak, aby dodaly pokožce chladivý pocit. Obsahují přísady jako je aloe vera, okurka nebo kyselina hyaluronová, které pomáhají hydratovat a zklidňovat pokožku a zanechávají ji zářivou.

Klasické pleťové masky

Základní péče o pleť obohacena o chladivé složky, které poskytnou pleti osvěžující účinek. Hledejte masky, které obsahují přísady, jako je mentol, zelený čaj nebo heřmánek. Revitalizují a obnovují strukturu pleti. 

Bahenní masky

Bahenní masky s chladivými vlastnostmi pomáhají absorbovat přebytečný maz a poskytují okamžitý pocit svěžesti. Vyberte si masky, které obsahují přísady jako je bahno z Mrtvého moře, mátu nebo olej z čajovníku.

DIY masky na obličej

Masku na obličej si můžete vyrobit u vás doma! Chladivé pleťové masky z přírodních surovin z vaší kuchyně. Zde je několik tipů:

  • Maska z okurky a aloe vera: smíchejte okurku a gel z aloe vera a poté naneste na obličej – dodává okamžitý chladivý a hydratační účinek.
  • Maska z jogurtu a medu: Smíchejte obyčejný jogurt s medem, naneste na obličej a nechte pár minut působit. Zklidňuje a vyživuje. 
  • Maska ze zeleného čaje a máty: Uvařte šálek zeleného čaje, nechte vychladnout a smíchejte ho s rozdrcenými lístky máty. Směs aplikujte jako osvěžující masku.
    Nezapomeňte dodržovat pokyny uvedené na vybraném kosmetickém produktu. Věnujte pozornost specifickým potřebám vaší pleti a užívejte si každý okamžik! 

 

Doporučené produkty
Poznámky