Vneste podzim k vám domů!

Vneste podzim k vám domů!

 

 Odstíny zlatavé, oranžové, žluté a hnědé začínají pokrývat lesy kolem. Říjen odhaluje krásu přírody v plné síle. Večery jsou už chladné, ale sluníčko nás přes den dokáže stále nabít energií! Podzimní barevná dekorace se ukrývá všude okolo nás! Nejlepší na tom je, že si ji můžete vzít domů!

Barevná paleta podzimu harmonicky dotváří atmosféru domova. Pokud milujete odstíny žluté, žlutozelené až po intenzivní oranžovou, podzim je váš čas! Užijte si tyto nádherné barvy nejen na vašem oblečení, ale i doma. Můžete zvolit potisk s květinami nebo listy v podzimních odstínech, abyste ve svém domě vytvořili romantickou atmosféru. U záclon a závěsů jsou nádherné odstíny žluté nebo oranžové. Jemně filtrují světlo a vytváří intimní atmosféru. I koberec můžete mít například žlutý, krémový nebo dokonce čokoládově hnědý! 

Vylaďte podzimní výzdobu v domě díky doplňkům (polštáře, deky, ložní prádlo, svíčky, ručníky) ve stejné barvě a vytvoříte tak skutečnou oázu!

Vytvořte si krásné aranžmá z podzimních listů. Ozdobte dům šípkovými a rakytníkovými větvičkami, mechem, kaštany, žaludy, ovocem, semínky a dýněmi. Zapojte fantazii a vytvořte si originální dekoraci! Uspořádejte výlet do přírody a zapojte celou rodinu. Vytvořené dekorace budou mít přidanou sentimentální hodnotu, kterou ocení nejenom děti!

Vonné svíčky jsou také úžasným dekorativním prvkem, který může vnést podzimní atmosféru do vašeho domova. Pokud máte rádi vůni jablka se skořicí, dýně, pomeranče, vanilky či švestky užijte si i díky dokonalé interiérové vůni! Přivítejte podzim s luxusem!

 

 

Vneste podzim k vám domů!
Doporučené produkty
Poznámky