Průvodce vánočními dárky 2022

Průvodce vánočními dárky 2022

Průvodce vánočními dárky 2022

Přichází období, kdy všichni hrajeme roli Ježíškova pomocníka a seznam dárků může být někdy výzvou. Zde je několik tipů a nápadů!

Chcete si užít Vánoce v klidu, dopřát si šálek svařeného vína se skořicí a ozdobený stromeček bez stresu, paniky a pocitu, že jsme nekoupili ten správný dárek? Je to jednoduché!

Užitečné nebo krásné?

Je tak trochu těžké najít perfektní dárek, který je užitečný a velkolepý, ale také nezapomenutelný a nestojí zbytečně vysokou částku. Udělejte si seznam těch, pro koho dárky sháníte. A když znáte jejich povahy a přání, napište si vedle nich i jaký typ dárku by jim udělal radost. Své zápisky si můžete začít připravovat již dopředu. 

Připravte se včas!

Jakkoli máte tendenci odkládat nákupy, věřte, že je mnohem lepší začít s předstihem. Vyhnete se tlačenicím v obchodech, časovému stresu nebo tlaku koupit cokoliv za každou cenu. 

Ženy milují kosmetiku

Ať už sháníte dárky pro maminku, sestru, nejlepší kamarádku, tetu nebo kolegyni z kanceláře, jedno je jisté: všechny ženy milují kosmetiku a zvlášť když je krásně zabalená, například v elegantní krabičce s mašlí. Pokud si nevíte rady s výběrem, ideální volba je například adventní kalendář, každý miluje překvapení!

Dárkový poukaz? Proč ne!

Když neznáte obdarovaného ještě tak dobře nebo sháníte dárek, kterým zaručeně potěšíte – ideální volbou je dárkový poukaz! Částku si volíte sami podle svého uvážení. Každý si pak vybere jednoduše co se mu líbí!

Pro něj - pyžamo nebo...

... jeho oblíbenou knihu, hodinky, teplé ponožky, vstupenku na fotbalový zápas, personalizovaný hrnek, peněženku nebo třeba kosmetiku. Kvalitní voda po holení je vždy správnou volbou.

Vonné svíčky - požitek pro vaše smysly i domov

Vonná svíčka v elegantní skleněné dóze. Vyrobena z nejkvalitnějšího vosku a s omamnou vůní si vždy najde místo nejen na vánočním stole!

Vytvořte sami originální dárek

Pokud jste člověk, který často cestuje, co takhle dát rodičům například fotoalbum, do kterého si budou vkládat ty nejkrásnější fotky z míst, které jste navštívili? Mohou tak „cestovat“ s Vámi a vy jim vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky nejen na Štědrý den!

 

 

Poznámky