Výběr dokonalého dárku, který zaručeně potěší!

Výběr dokonalého dárku, který zaručeně potěší!

 

 Svatby, křty, narozeniny, výročí ... letní měsíce lákají k oslavám a jsou plné událostí, ke kterým chceme darovat ty nejkrásnější dárky. Ale co si vybrat z takového množství nabídek?

Pokuste se zjistit co nejvíce informací o lidech, které chcete obdarovat. Naprosto zbytečné jsou neosobní dárky, které byly vybrány ve spěchu, jen aby byl úkol splněn. Malý průzkum je tedy dobrou cestou: pokud vám daná osoba není příliš blízká, můžete zjistit více informací o zálibách pomocí účtů na sociálních sítích nebo informací od společných přátel. Jaké mají chutě, jako kosmetiku rádi používají, oblíbené vůně, šperky nebo dekorativní předměty.

 

Dárky pro dva

Když jste pozváni na svatbu, i když znáte pouze nevěstu nebo ženicha, dárek je lepší vybírat pro oba. Dekoraci do domu, interiérová vůně,  obraz, sada luxusní kosmetiky,   pobyt v lázních - to je jen několik tipů a nápadů. Klidně se přímo zeptejte, co by chtěli a darujte jim něco, co opravdu ocení a bude pro ně užitečné.

 

Nevybírejte příliš drahé, ale ani příliš levné

Dárek pro významnou událost by vás neměl zadlužit, ale neměl by být ani triviální. Vyhněte se extravagantním gestům - velmi drahý dárek může mít opačný účinek, než očekáváte. Zbytečně vás dostane do trapné situace. Nejlepší je přizpůsobit hodnotu daru vašemu rozpočtu, ale také životnímu stylu obdarovaných.

 

Darujte dárek od srdce

Nikdy nemůžete nic pokazit dárkem vytvořeným přímo od srdce. Krásným nápadem na dárek může být video koláž z fotek, zábavnými momenty ze života budoucí nevěsty a ženicha nebo čerstvých rodičů, fotoalbum ze staré školy. Každý miluje vzpomínky a rád se zasměje ☺

 

 

Výběr dokonalého dárku, který zaručeně potěší!
Poznámky