Hra s kartami - ovlivněte svou budoucnost pomocí Napoleonovy metody!

Hra s kartami - ovlivněte svou budoucnost pomocí Napoleonovy metody!

 

Legendy praví, že Josephine, manželka císaře Napoleona, zahnala svůj zármutek pomocí hry s kartami v naději, že jí ukáží cestu do srdce muže, kterého milovala ...

Vyzkoušejte jednoduchou metodu, pomocí které se můžete soustředit na splnění svého snu nebo snu někoho na kom vám záleží. Nikdy neříkejte nikomu vaše přání. Protože jakmile jsou vysloveny, mají menší šanci na splnění!

 

Potřebujete běžný balíček hracích karet, z nichž použijete pouze 32 karet pro čtení budoucnosti. Jsou to karty od 7 výše, včetně es. Opakujte přání nebo otázku ve své mysli a současně pečlivě karty promíchejte.

 

Rozdělte balíček karet na dvě hromádky, vždy levou rukou. Držte karty lícem dolů a tahejte karty z balíčku tak, aby vytvořily dva sloupce vedle sebe položené na stole. Karty otočte lícem nahoru. Jelikož se ve stejné řadě objeví i dvě karty stejného druhu (Příklad: dvě devítky, dvě esa, dva králové apod.), Vždy jednu dejte stranou, aby nebyli nikde páry stejné hodnoty vedle sebe. Odložte je stranou.

 

Jeden sloupec karet tak zůstane kratší než druhý. Abyste je dorovnali, přesuňte poslední kartu v delší řadě nad poslední kartu v kratší řadě. Pokud se opět vytvoří páry karet stejné hodnoty, zase je tímto způsobem vyřaďte.

Jakmile jsou sloupce vyvážené, pokračujte v tažení karet, vkládejte je do sloupců lícem nahoru a odstraňujte vytvořené páry, dokud nepoužijete všechny karty v balíčku.

 

Výklad je považován za úspěšný a vaše přání mají velkou šanci na splnění, pokud na stole nezůstanou žádné karty, jelikož se vám podařilo všechny spárovat podle našeho návodu. Může se stát, že ve čtení již nemůžete pokračovat, jelikož na stole ve dvou řadách jsou stále nechtěné karty, pak je to znamení, že osud je proti nám.

 

Pokud k tomu dojde, nebuďte zoufalí. Ne vše, co si přejete, je pro vás vždy dobré a negativní výsledek může znamenat, že vás osud chrání před událostmi, které se mohou obrátit proti vám!

 

Hra s kartami - ovlivněte svou budoucnost pomocí Napoleonovy metody!
Poznámky