Botanické vody, nejlepší volba pro osvěžení pokožky v horkých letních dnech!

Botanické vody, nejlepší volba pro osvěžení pokožky v horkých letních dnech!

Botanické vody, nejlepší volba pro osvěžení pokožky v horkých letních dnech!

Botanické vody, jako jsou květinové vody nebo hydrosoly, jsou skvělou volbou pro osvěžení vaší pokožky hned z několika důvodů!

Zázraky přirozené svěžesti zachyceny prostřednictvím aromatických botanických vod! Tento přírodní zázrak pochází přímo ze samotných rostlin, přičemž k zachování jedinečných vlastností rostlin se používá tradiční parní destilace. Kvalitní botanická voda obsahuje 99 % složek přírodního původu.

Jemná hydratace

Neředěné, bez alkoholu a přidaných vůní, botanické vody jemně dodají vaší pokožce přirozenou vlhkost. Botanické vody jsou převážně na vodní bázi, při aplikaci na pokožku dodají chladivý pocit. Vysoký obsah vody pomáhá hydratovat a zvlhčovat pokožku, což je skvělé zejména v horkém počasí, kdy může být pokožka dehydratovaná.

Tak uklidňující!

Mnoho botanických vod má přirozeně zklidňující účinky. Pomáhají zmírnit podráždění, zarudnutí a záněty, které se mohou objevit v důsledku vystavení teplu a slunci. Chladivý účinek botanických vod dokáže poskytnout okamžitou úlevu a snížit nepohodlí. 

Aromaterapie

Kromě chladivých vlastností mají botanické vody často příjemnou vůni pocházející z rostlin, ze kterých jsou vyrobeny. Aromatické sloučeniny mohou mít osvěžující účinek na vaše smysly a zvyšují celkový zážitek. Aromaterapie dokáže pozvednout náladu, zmírnit stres a poskytnout pocit relaxace.


Skvělý tip jen pro Vás! Během léta uchovávejte botanickou vodu v lednici pro extra osvěžující a chladivý efekt! Použijte ji jako osvěžující osvěžení na tělo i obličej v horkých letních dnech, ke zmírnění stresu, pozvednutí nálady a obnovení přirozené hydratace pokožky.

 

 

Doporučené produkty
Poznámky