Květinové vody a jejich blahodárné účinky na pokožku!

Květinové vody a jejich blahodárné účinky na pokožku!

V běžné péči o pleť nalezneme termální vody, tonika, pleťové či micelární vody. Ale znáte květinovou vodu? Energizující výtažky máty nebo relaxační účinky levandule jsou skvělou volbou pro vaši pokožku i smysly. Dopřejte ji extra porci hydratace.

Díky jemné vůni, květinová voda dokonale doplní vaši péči o pleť a přizpůsobí se vašim potřebám po celý rok. Skvěle se hodí k osvěžení unavené pleti, k poskytnutí extra dávky hydratace nebo k fixaci make-upu.

Chystáte se v létě k moři? Nezapomeňte si přibalit náš malý zázrak! U moře potřebuje vaše pokožka velkou dávku hydratace a zklidnění. Levandule je známá pro své uklidňující účinky a její sladká vůně vás bude obklopovat po celý den. Užijte si pocit harmonie a relaxace.

Jak používat květinovou vodu?

Jednoduše ji nastříkejte na pokožku, stejně jako termální vodu nebo naneste na čistý obličej pomocí vatového tamponu, jako to děláte s tonikem. Není potřeba ji otírat ani oplachovat. Užijte si výhody přírody!

TIP! Květinovou vodu uchovávejte v lednici a používejte ji k osvěžení pokožky během horkých letních dnů! Můžete ji aplikovat na obličej i tělo!

Pro péči o vaši pokožku ráno doporučujeme pleť ošetřit pleťovým peelingem 2v1 s dokonalou vůní máty. Probudí vaše smysly a budete zářit po celý den. Kombinujte ho s květinovou vodou ve stejné vůni. Večer pak uvolněte své smysly a dopřejte jim odpočinek díky vůni levandule – pleťový peeling 2v1 a květinová voda to je dokonalost v jediném doteku!

Výhody květinové vody!

Čistá přírodní voda získaná tradiční parní destilací. Tímto způsobem zachováváme důležité vlastnosti rostlin. Obsahuje 99% složek přírodního původu a neobsahuje parfémy!

Navíc 100 % použitých rostlin pochází z ekologických farem a tím pádem je náš produkt veganský!

Voňavé květinové vody přináší přirozenou svěžest, jsou neředěné, bez alkoholu a bez přidaných parfemací. Nabízejí pokožce extra hydrataci a všechny výhody přírody.

Kombinací aromatického potěšení s hydratační péčí je skvělou volbou pro všechny typy pokožky. Používejte je v jakémkoliv ročním období a kdykoliv během dne.

 

Květinové vody a jejich blahodárné účinky na pokožku!
Doporučené produkty
Poznámky