„Černá magie“ – objevte zázračnou bahenní masku

„Černá magie“ – objevte zázračnou bahenní masku

 


 Je také známa jako „černé zlato“. Sapropelické bahno je druh bahna bohatého na organické látky, je všeobecně považováno za všelék. Používá se jako podpůrná léčba a má nespočet výhod pro zdraví pokožky.

 

Peloidní terapie neboli bahenní terapie, se používá v lékařské praxi pro terapeutické účely, ve formě místních nebo obecných postupů. Příznivé účinky se dostavují okamžitě a v průběhu času dochází k dlouhodobým pozitivním vlivům na zdraví. Bahenní terapie funguje na úrovni kardiovaskulárního systému (centrální a periferní, mobilizující krev ze zásobních orgánů), na úrovni centrálního a vegetativního nervového systému, imunologického a endokrinního systému.

 

Tři hlavní pozitivní účinky bahenní terapie

 

1. Má protizánětlivý účinek, je to přírodní analgetikum, uvolňuje svaly, stimuluje imunitu a je přírodním sedativem.

2. Bahno aplikované na pokožku, má hydratační a exfoliační účinky díky obsahu malých krystalků soli. Detoxikuje, pomáhá při regeneraci, jelikož aktivuje krevní oběh. Obsahuje pozitivní bakterie, léčí akné a esteticky hojí oblasti s furunkulózou. 

3. Díky svým antialergickým účinkům ulevuje a léčí atopickou dermatitidu a kontaktní alergie.

 

Výhody bahna z Mrtvého moře pro pokožku

 

Obsahuje vysoké množství hořčíku, sodíku, fosfátů, bromidu a dalších minerálů, které zlepšují vzhled pokožky a také přispívají ke zdraví plic a srdce.

Některé studie ukazují, že minerály z Mrtvého moře mohou také zlepšit kvalitu života lidí s psoriázou, hydratovat pokožku a pomáhat při léčbě zánětu. Ukázalo se, že tento druh bahna zabíjí bakterie způsobující akné!

Bahno z Mrtvého moře je bohaté na soli a 21 minerálů, které mají čisticí vlastnosti a schopnost absorbovat a odstraňovat přebytečné nečistoty a kožní maz. Při pravidelném používání bude vaše pleť svěží, čistá a hladká.

Bahenní maska ​​z Mrtvého moře Česká republika  je dokonalým řešením pro unavenou a matnou pleť. Již po první aplikaci bude vaše pleť zářivější, hladší a viditelně krásnější.

 

 

„Černá magie“ – objevte zázračnou bahenní masku
Doporučené produkty
Poznámky