Ranní rituál pro lepší den!

Ranní rituál pro lepší den!

 


 Vstaňte o něco dříve a dopřejte si ranní rituál. Budete se cítit nabití energií po celý den!

 

Dodejte pokožce svěžest a probuďte ji

Pravidelná péče o pleť každé ráno je velmi důležitá. Pomáhá nám udržovat svěží vzhled po celý den, bez ohledu na to, jak nabitý máme program. Začněte tím, že si pečlivě umyjete obličej čisticí pleťovou vodou.   Ideální probuzení pro vaši mysl i tělo! Pomáhá udržovat pleť hydratovanou a pružnou. Následuje peeling. Vybírejte speciální peelingem na obličej, který odstraní odumřelé buňky a připraví „půdu“ pro výživné složky v kosmetických sérech a hydratačních krémech.


Povzbuďte se, dodejte si sebevědomí a odvahu

Pozitivní afirmace vám pomohou začít den s optimismem! Neodcházejte z domu, dokud si neřeknete základní mantru, která radikálně změní vaši náladu: „Mám vše, co potřebuji, abych dnešek učinil/a nejlepším dnem svého života. Dokáži se rozhodnout podle svého nejlepší ho vědomí a svědomí. Dnešek bude jeden z nejlepších dnů mého života. Jsem silný/á a přijímám jakoukoli výzvu. Vesmír má se mnou ty nejlepší úmysly!”

 

Sprcha energie

Opakovat si mantry a prohlášení můžete již během sprchy. Smyslná vůně citrusů ve sprchovém oleji, rozmazlí vaše smysly a pomůže vám začít den tím správným směrem!

 

Cvičte brzy ráno

Pokud nejste ranní ptáče, bylo by ideální se jím stát! Ráno je totiž ideální doba pro načerpání pozitivní energie a vitality na celý den. Nastavte si budík o něco dříve a udělejte si čas na ranní běh, jógu, strečink nebo pilates - podle svého zdraví a aktivity. Zkrátka aktivita, která vás skutečně baví. Může to být i tanec během čištění zubů ☺! 10-15 minut pohybu po ránu je skvělý začátek dne! 

 

 

Ranní rituál pro lepší den!
Doporučené produkty
Poznámky