Připravte svou pleť na podzim!

Připravte svou pleť na podzim!

 

Podzim je perfektní období pro péči o pleť a kosmetická ošetření. Venku není ani příliš chladno, ani moc horko, slunce je vlahé a pokožka je po létě více odpočinutá ačkoliv čelila horkými slunečními paprskům, slané vodě a větru. Je zkrátka připravena k rozmazlování

Hýčkejte se v pohodlí vašeho domova. Díky kvalitním produktům vám to půjde samo!

 

Pleťový peeling

Jedno z nejstarších kosmetických ošetření, které dokáže probudit život v každé buňce vašeho těla. Proměňte svou unavenou a matnou pokožku na sametově jemnou, zářivou a omlazenou. Princip terapie je velmi jednoduchý: mechanickým postupem, pomocí speciálních peelingů.
Co je vlastně peeling? Jemný krém s abrazivními částicemi jako je například jemný písek, sůl, cukr nebo přírodní krystaly atd. Existuje, ale také chemickým peeling. Zde dochází k procesu, kdy jsou z povrchu kůže odstraněny odumřelé buňky a stimulován krevní oběh pomocí chemických složek přímo v krému – činidel. Po odloupnutí se barva pleti sjednotí, póry se stáhnou a jemné vrásky jsou téměř neviditelné. Jednoduše řečeno, vypadáte skvěle - cítíte se skvěle!

 

Pleťová maska

Nyní je čas na výživu! Skvěle vám k tomu poslouží pleťová maska. Vybrat si můžete z mnoha druhů - vyživující, zklidňující, povzbuzující nebo hloubkově čistící. Kromě všech těchto výhod vás tyto masky přinutí vyhradit si čas jen pro sebe, zpomalit a relaxovat. J Nemluvě o tom, že po deseti minutách se budete cítit desetkrát krásnější!

 

Masáže

Teoreticky lze masáž provádět v jakémkoli ročním období, ale podzim je jedním z doporučených období.  Pokožka je méně citlivá, není spálená sluncem a jedna masáž týdně (můžete masírovat i sami sebe) dokonale doplní péči o pleť a kosmetické terapie. Pokožka těží jak z účinků samotného mechanického působení, tak ze všech úžasných ingrediencí obsažených v produktech, které usnadňují masážní pohyby. Zkuste například naše tělové oleje!  

 

Připravte svou pleť na podzim!
Doporučené produkty
Poznámky