Produkty, které rozhodně nesmí chybět ve Vaší kosmetické výbavě!

Produkty, které rozhodně nesmí chybět ve Vaší kosmetické výbavě!

 

 Máme pro vás několik tipů 

Jistě víte, že v zimě je lepší používat speciální kosmetické produkty určené pro toto období. Časté přechody z chladu do tepla a nižší vlhkost jsou faktory, které mohou vést k matné, unavené, suché až přecitlivělé pleti.

 

V první řadě potřebujete šetrné čisticí prostředky, pokud možno přírodní, bez alkoholu a parabenů. Čistící gel, který používáte v létě, můžete nahradit odličovacím mlékem. Ideálně s vysoce hydratační a kyselinou hyaluronovou.

Vyzkoušejte například čistící pleťový olej! Obsahuje přírodní olivový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou. Chrání, vyživuje a zabraňuje vysoušení, extrakt z růže Jericha pokožku hydratuje do hloubky.

I v tomto období potřebuje pleť kvalitní peeling.  Dávejte si pozor na složení a pečlivě vybírejte. Měl by být jemný, šetrný, ale přesto účinný! Obličejový peeling od Sabon je obohacen o minerály z Mrtvého moře, čistí a hydratuje, udržuje přirozenou rovnováhu pleti.

Nezapomínejte na výživu zevnitř! Ideální čas zahájit kúru s vitamíny a účinnými lákami, jako je čistý vitamín A a C (kyselina L-askorbová). Působí do hloubky, stimulují tvorbu přirozeného kolagenu a navracející pleti mladistvý vzhled!

Rty! Kapitola často zapomínaná, přitom vyžadují v zimě také zvláštní pozornost a péči! Balzám na rty s obsahem kyseliny hyaluronové, kdy základ tvoří bambucké máslo a jojobový olej. Skvělá volba, která vás rozhodně nezklame!

A co vaše RUCE? V zimním období se neobejdete bez bohatého výživného krému  na ruce. Vaše pokožka je náchylná k tepelným šokům a rychle se dehydratuje, má tendence praskat, tvrdnout a může až nepříjemně bolet. Máslový krém na ruce s bohatou texturou a dlouhotrvající vůní, obohacen o marakujový olej a vitamín C. Užijte si dokonale jemnou péči.

Hydratace, hydratace a zase hydratace! I v zimě je potřeba tělu dodávat potřebnou „vláhu“! Po každé koupeli doporučujeme používat tělový krém obohacený o Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny a vitamín E. Na suché paty a plosky nohou vyzkoušejte bavlněné ponožky - večer oblečte a ráno budete mít nožky jako miminko!

VLASY – zabraňte zbytečnému vysoušení vlivem nízkých teplot. Nebojte se dodávat vlasům potřebnou výživu v extra dávkách, doporučujeme bezoplachové hydratační oleje, masky které dodávají potřebnou výživu a lesk.


Už máte svůj seznam? ☺

 

 

Produkty, které rozhodně nesmí chybět ve Vaší kosmetické výbavě!
Poznámky