Krásné tělo v jakémkoliv věku!

Krásné tělo v jakémkoliv věku!

 

Roky utíkají a my se měníme jak uvnitř, tak náš zevnějšek. Jedna věc zůstává nezměněna: chceme se v našem těle cítit stále atraktivní, smyslné, žádoucí, bez ohledu na věk. Co pro to udělat?

Nemůžeme stále vypadat, jako když nám bylo 20, pokud jsme v tomto období měli perfektní tělo, zřejmě se s přibývajícím věkem maličko změní. Nebo můžeme vypadat i lépe než tehdy, pokud jsme pozitivně změnili náš životní styl a způsob, jakým se staráme o sebe a své tělo! Stručně řečeno, můžeme být štíhlí, harmoničtí, dobře stavění a sexy v každém věku. Musíte jen přizpůsobit svůj životní styl, stravovací návyky a hlavně péči o tělo svému aktuálnímu věku.

 

Pokud vám je 20-30 let
V tomto období máme tu nejlepší šanci být hubené a harmonicky vyrovnané. Jelikož si stále můžeme užívat rozjetého metabolismu, energie a síly. Mnoho žen si v této fázi svého života udržuje svou adolescentní postavu, pevnou pokožku i dobrý svalový základ. Po porodu se v tomto období tělo nejrychleji vrací do formy, v jaké bylo před otěhotněním.

Co dělat: udržujte vyváženou stravu bohatou na bílkoviny a zdravé sacharidy asimilované z čerstvého ovoce. Využijte přetékající energii ke sportům, zejména venku: týmové sporty, tenis, horská turistika, apod., které udržují vaše svaly ve formě. Hydratujte pokožku po každé sprše vyživujícím tělovým mlékem.

 

Pokud vám je 30-40 let
Po 30. roce se viditelně zpomaluje přirozený proces regenerace kůže a svalů. Objevují se první vrásky a první známky celulitidy, které při zhubnutí zkrátka nezmizí, prsa mohou ztratit svou pevnost a všimnete si, že boj s nadváhou je těžší a těžší.

Co dělat: Přísně sledujte množství cukrů ve vaší stravě, minimalizujte porce sladkostí, těstovin, alkoholu a dokonce i ovoce. Jakýkoli přebytek začíná být vidět v oblasti pasu, začíná se objevovat břišní tuk. Dopřejte si cvičení, které máte ráda a hodinu nebo dvě týdně intenzivnější kardio trénink v tělocvičně: aerobik, fitness, plavání.
Pro udržení pevnosti vaší pleti, používejte dvakrát denně pleťový olej nebo mléko, které dodávají potřebnou hydrataci vaší pokožce a přidejte do vašeho rituálu péče o tělo, hodinu nebo dvě týdně, harmonizující masáže.


Pokud vám je 40-50 let
Dá to zabrat, udržet naše tělo ve formě a zdraví. Svalová hmota se stále snižuje a s ukládáním tuků je stále obtížnější bojovat, zejména s těmi v oblasti břišní. Hormonální transformace tohoto období, spojená s premenopauzou, vyvolávají dojem, že přibýváme na váze „jen dýcháním“. Není tomu tak, až na to, že tělo nepřehlíží nadbytek potravy. Metabolismus zpomaluje.
Co dělat: Musíte každý den cvičit, ať už jde jen o chůzi. Pokud jste dosud neuvažovali o doplňku stravy, je ten správný čas to udělat. Tělo potřebuje vápník, vitamíny (D, B12), minerály (hořčík, draslík, zinek) a esenciální mastné kyseliny (Omega 3, 6, 9), aby zůstalo ve formě. Po 45. roce můžete využívat doplňky stravy jako je například Ženšen, který pomáhá vyrovnávat hladinu hormonů v těle, udržuje pokožku mladistvou, stimuluje libido a vyživuje vlasy a nehty.
Hodina denně mírného cvičení a strečink, plus půl hodiny masáže, jsou dokonalý lék na unavené svaly a povzbuzení duše.

 

Beautiful body at any age
Doporučené produkty
Poznámky