Účes na pláž? Buďte neodolatelná, objevte vlny!

Účes na pláž? Buďte neodolatelná, objevte vlny!

Kouzelné kadeře, které vypadají dokonale a přirozeně. Speciální tipy díky, kterým dokážete vytvořit účes jak z časopisu. J Jste připraveni?

Jen málo účesů je více smyslných a ženských než plážové vlny - lehký a přirozený styl, který můžete vypadat dobře nejen v létě na pláži, i když název vás nutí myslet si to. J Vyrazte s tímto sexy stylingem na výlet, do města, do kanceláře nebo na neformální večeři.

 

Základ perfektního účesu

Ve své konečné podobě se skládá z lehkých, ale přitom velkých vln, které ztrácí svůj tvar směrem ke konečkům. Nejlépe vlny vyniknou na vlasech přírodně vyšisovaných od slunce. Pokud tuto výhodu nemáte, začněte tím, že zesvětlíte barvu vlasů několika světelnými odstíny, abyste získali extra lesk a přirozenost. Nepoužívejte příliš silné kontrasty, které vypadají uměle: stačí, aby prameny byly o 2-3 tóny světlejší než je základní odstín.

 

Dvě jednoduché techniky

Chcete-li vytvořit plážové vlny, použijte velké natáčky (vyberte 2 různé velikosti), ale nenatáčejte vlasy hned od konce - ponechte rovné 3-4 cm na koncích pramenů, v závislosti na délce vašich vlasů. Před stylingem naneste na kořínky lehkou pěnu a po celé délce vlasů olej na vlasy.

Nejjednodušší technikou pro tvorbu plážových vln na dlouhých vlasech je spletení do dvou copů, spusťte cop pod úroveň uší a ponechte konce nezapletené. Můžete jít klidně spát a další den copánky rozmotat, vlasy si pročešte pouze prsty pomocí malého množství tvarovacího vosku.

 

Co dělat pokud jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté?

Ve vašem případě musí být vlasy nejprve zcela vyrovnány. Ihned po umytí vlasů šamponem použijte kvalitní masku na vlasy. Bude se vám díky masce s vlasy lépe pracovat. Vysušte je přes kulatý kartáč nebo rotační kulmu. Poté můžete použít techniku vytvoření plážových vlny popsanou výše. Pokud se vám konce vlasů stejně zvlní, použijte žehličku na vlasy k vyrovnání a vytvoření dokonalého efektu. Léto je za dveřmi a tento účes sklidí úspěch nejen na pláži.

 

Účes na pláž? Buďte neodolatelná, objevte vlny!
Doporučené produkty
Poznámky