Barvy podzimu!

Barvy podzimu!

 

Léto nás láká živými a pastelovými tóny. Podzim už přináší barvy inspirované přírodou, neznamená to však, že nemůžete nosit třeba jasně červenou!

Rubínově červená

Barva vášně a romantiky dokonale ladí s oblečením v neutrálních barvách – s bílou, černou, šedou, ale také skvěle doplňuje hnědou a béžovou, které jsou oblíbené hlavně v podzimních měsících. Zvolte červenou barvu i na své rty a nehty, pro make-up a oblečení však volte neutrální odstíny, look jako hollywoodská diva!

 

Královská hnědá

Prodlužte si babí léto! Barvy přírody se budou skvěle vyjímat na vašich rtech a nehtech! Odvažte se nosit tmavě hnědou nebo čokoládově hnědou, oživit ji můžete zlatými doplňky nebo šperky. Budete jako smyslná královna podzimu, plná smyslnosti a tajemství. Trendy letos na podzim jsou také vínová a fialová.

 

Městský styl

Prolomte monotónnost zkoušením bizarních kombinací barev, jednoduše využijte různé odstíny modré, zelené a žluté, khaki namíchejte třeba s růžovou nebo jakékoli jiné bláznivé kombinace, které vás napadnou. Hrajte si s odstíny, ponuré město vám poděkuje za tento výbuch radosti a svěžesti! Pokud si netroufáte nosit výrazné barvy na oblečení, zvolte alespoň výrazný odstín nehtů. Své rty nechte „nahé“, vytvoříte tak vzrušující kontrast.

 

This season’s beauty colours
Poznámky