Síla aromaterapie

Síla aromaterapie

 

 Stačí pár kapek esenciálních olejů a vaše nálada se během chvilky změní k lepšímu. Není to žádná magie, je to aromaterapie! Dokonalý způsob jak využít všech těchto výhod je aromatický tělový peeling!

Aromaterapie je věda o použití esenciálních rostlinných olejů k léčení nebo relaxaci. Ať už jsou esenciální oleje inhalovány, aplikovány na kůži nebo podávány perorálně, jsou alternativní léčbou infekcí, stresu, deprese, dermatologických stavů a dalších zdravotních problémů.

Společnost Sabon vytvořila skutečný zázrak! Chcete poznat výhody esenciálních olejů na svou pokožku? Vyzkoušejte naše Aromatické tělové peelingy!  Neobsahují parfém, ale jsou naplněny exkluzivní směsí čistých esenciálních olejů, z nichž každý má své vlastní aroma a jedinečný účinek na náladu.

Levandule a žlutá mandarinka

Tyto dva esenciální oleje jsou oba známé tím, že poskytují harmonii a rovnováhu, zklidňují mysl, uvolňují tělo a pomáhají mít klidný spánek. Studie dokazují, že vůně levandule zklidňuje nervový systém a pomáhá v boji s úzkostí, stresem, záchvatech paniky, zmírňuje deprese nebo chronickou únavu. Esenciální olej z mandarinky ho dokonale doplňuje.  


Pelargónie a Cistus (divoká růže)

Esenciální oleje egyptské pelargónie a cistus ze Španělska jsou od starověku ceněny pro své povznášející aroma, které povzbuzuje tělo i mysl. Vůně pelargónie vyrovnává mysl a probouzí pozitivní emoce, podporuje hormonální systém, pozitivně působí na lymfatický systém a zároveň stimuluje kůru nadledvin. Pomáhá uvolňovat napětí spojené se stresem každodenního života. Esenciální olej Cistus se získává z divoké růže, která má mírně medové aroma. Stimuluje všech pět smyslů, má povzbuzující účinky a navíc je skvělou volbou pro chvíle meditace a při psychoterapeutických sezeních.

Přijměte naše pozvání, otočte stránku a vstupte do kouzelného příběhu, který se dotkne vaší duše...

 

 

Síla aromaterapie
Poznámky