Granátové jablko – exotický zdroj krásy a vitality

Granátové jablko – exotický zdroj krásy a vitality

Granátové jablko – exotický zdroj krásy a vitality

S tolika výhodami jej lze považovat za skutečný všelék. Lahodné ovoce plné síly a cenných vitamínů bylo od pradávna považováno za elixír krásy!

Granátové jablko bohaté na antioxidanty bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky a pomáhá hojit jizvy. Studie ukazují, že granátové jablko také pomáhá prodloužit životnost buněk, které produkují kolagen a elastin, dva fantastické prvky, které udržují vaši pokožku mladou!

Čím to je? Granátová jablka obsahují velké množství kyseliny ellagové, antioxidantu, který bojuje proti ztrátě kolagenu. Zároveň napomáhá regeneraci pokožky a napomáhá lepšímu prokrvení obličeje. Pomáhá nám se zbavit unaveného a matného vzhledu pokožky. Stimulací buněk produkujících kolagen zvaných fibroblasty mohou granátová jablka také pomoci v boji s vráskami. Vypijte sklenice šťávy z granátového jablka a objevte tajemstvím zářivé pleti! 

Štít proti slunečnímu záření

Slunce přináší potřebný vitamínu D, ale také víme, že nadměrné vystavování se UV záření způsobuje poškození kožních buněk, což může zvýšit riziko vzniku předčasných vrásek a stařeckých skvrn.

Polyfenoly obsahující granátové jablko napomáhají chránit buňky před oxidačním stresem a hrají klíčovou roli při regeneraci DNA. Olej z granátového jablka zklidňuje suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku díky obsahu kyseliny punicové a omega 5 mastných kyselin. Hydratují a zabraňují ztrátě pružnosti pokožky. 

Dejte sbohem, akné!

Granátové jablko přispívá k regeneraci buněk v epidermální a dermální vrstvě pokožky a má schopnost urychlit celý proces hojení. Antioxidanty nalezené v semenech a prášku z granátového jablka bojují proti akné a zánětům způsobeným pupínky. Vyzkoušejte jeho protizánětlivé vlastnosti a vyzkoušejte přirozenou léčbu růžovky!

Ve specializovaných obchodech si můžete koupit prášek z granátového jablka, který smíchejte s růžovou vodou, dokud nevytvoříte jemnou pastu. Aplikujte ji na pokožku, nechte deset minut působit a poté opláchněte teplou vodou. Postup opakujte několikrát týdně podle potřeby.

Olej ze semen granátového jablka pomáhá léčit ekzémy a zmírňovat lupénku. Kromě toho se extrakt z granátového jablka používá v boji proti vypadávání vlasů a pro udržení zdravé pokožky hlavy.

No není to úžasné ovoce? Nyní ho naleznete v našich produktech!

 

Doporučené produkty
Poznámky