Kosmetické tipy pro každý věk!

Kosmetické tipy pro každý věk!

 

V kterékoli fázi vašeho života váš obličej vypráví příběh. Je velmi důležité vybrat si vhodnou kosmetickou péči pro Váš věk!

Kosmetika určená pro mladistvou pleť není to pravé pro zralou pleť a naopak. To, co je pro vás to pravé ve 20 letech, již nebude účinné ve 30 nebo 40 letech. Objevte naše tipy pro krásu v každém věku.

 

Ve 20-ti letech - Udržujte přirozeně zářivou pleť!

Ve dvaceti letech se soustřeďte na výživu a zdraví vaší pleti. Abyste předešli vzniku vrásek a pigmentových skvrn. Klíčem je udržovat pleť čistou a hydratovanou! Každé ráno a každý večer věnujte čas očistě pleti a hydrataci lehkým krémem.


Zvláštní doporučení: Vybírejte produkty, které obsahují řasy codiavelane. Hloubkově hydratuje a pomáhá při obnově kožních buněk. Vzhledem k tomu, že řasy pomáhají dodávat pokožce vlhkost, jsou dokonalou přísadou pro zářivou pleť.

Ve 30-ti letech – Bojujte s prvními vráskami!
Vaše pleť stále vypadá mladistvě, ale v tomto věku se začínají objevovat první známky stárnutí, protože regenerace buněk a produkce elastinu i kolagenu se začíná zpomalovat. Výsledkem je unavená pleť a může působit matně. Nezanedbávejte péči o pleť v tomto období! Nebudete litovat!

Vždy očistěte pleť před aplikací jakéhokoliv krému či séra. A hloubkově ji hydratujte, nezapomínejte ani na krk a dekolt.


Zvláštní doporučení: Vitamin C, vápník a přírodní živiny pomáhají zpevňovat pokožku, jedná se o tým dokonalých ingrediencí právě pro tento věk.

Ve 40-ti letech – Hydratujte a vyživujte pleť do hloubky!
Pokožka začíná ochabovat, vrásky se prohlubují a jsou výraznější. Je čas začít používat speciální krémy proti stárnutí. Hloubková hydratace pomáhá vysušené pokožce, získat zpět její pružnost a pevnost.


Zvláštní doporučení: Volte produkty proti stárnutí - počínaje čisticím přípravkem, přes sérum, hydratační krém, oční krém i noční krém. Nezapomeňte na pravidelnou péči a oblast krku i dekoltu. Právě zde se projeví váš skutečný věk ...

 

Kosmetické tipy pro každý věk!
Poznámky