20 nebo 40?: Věk je pouze číslo

20 nebo 40?: Věk je pouze číslo

 

Vaše tvář vypráví příběh během celého Vašeho života. Zvolte tu správnou péči, abyste se cítila skvěle ve 40-ti, stejně jako ve 20-ti  Pojďme si projít náš “manuál”. Zasloužíte si být krásná v každém věku.

 Věk je pouze číslo. V každé fázi života tvář vypráví pravdivý příběh. Je jen na Vás, co o sobě ostatním řeknete.


Chcete mít dokonalou pleť? Stačí si osvojit pár kroků podle Vašeho věku a úspěch je zaručen. Vaše pokožka si zaslouží tu nejlepší péči, bude pak krásně vyživená a svěží. To co je dobré pro pleť ve 20-ti, už nemusí být to pravé ve 30-ti nebo dokonce ve 40-ti letech. Pojďme objevit tipy na krásu pro každý věk.

Ve 20-ti letech -  Udržte si svěží vzhled

Klíčem je čistá a hydratovaná pokožka. Soustřeďte se na krásu pleti bez vrásek.


Co nezapomenout ?  

Velmi důležité je čistit pleť každé ráno i každý večer. Vyživujte ji za pomocí lehkého krému nebo pleťového gelu.  

 

Doporučení

Vybírejte přípravky obsahující codiavelane řasu. Naše produkty z kolekce Ocean Secret ji obsahují v dostatečném množství. Řasy jsou jedinečnou přísadou, která obohacuje pokožku o přirozené minerály a dokáže ji udržet hydratovanou i několik hodin. Dochází k obnově kožních buněk. Pleť bude zářivá a přitom vyživená!Ve 30-ti letech – Připravte se čelit prvním vráskám
Vaše pleť vypadá stále krásně, ale v tomto věku se začínají objevovat první známky stárnutí. Právě v tomto okamžiku dochází ke zpomalení regenerace buněk, klesá produkce elastinu a kolagenu. Výsledkem je, že vaše pleť může vypadat matně a unaveně.


Co nezapomenout?

V tomto věku je důležité stimulovat obnovu buněk a zahájit cílené ošetření jemných částí Vaší pokožky. Stále je důležité pečlivě očistit a hydratovat. Skvěle se hodí například hydratační maska, ideálně aplikovat jednou týdně.  


Doporučení

Řasy Dunaliella jsou bohaté na vitamín C, vápník a přírodní vitamíny, které pomáhají zpevňovat pokožku a jsou perfektní součástí přípravků určených právě pro tento věk. Kompletní výběr produktů pro tuto etapu vašeho života najdete v naší kolekci Dead Sea.

Ve 40-ti letech – začněte bojovat naplno
V této dekádě života začíná pokožka klesat, vrásky se prohlubují a zřetelněji vystupují. Je čas začít používat speciální produkty proti stárnutí, které zajistí požadované výsledky.


Co dělat?

Stále platí - čištění a výživa! Používejte produkty, které pokožku hydratují. Pleť v průběhu let ztrácí pružnost a pevnost.


Doporučení  

Vybírejte produkty proti stárnutí - počínaje čisticím tonikem, přes sérum, vyživující denní a noční krém. Vždy dbejte na složení, ideálně pokud obsahují dva důležité proteiny, které se nacházejí v jedinečném složení naší kolekce Secret of Youth. Intenzivně bojují s viditelnými známkami stárnutí. Nezapomeňte ani na svůj dekolt, ten totiž jako první prozradí Váš skutečný věk ...

 

20 nebo 40?: Věk je pouze číslo
Poznámky